Bernvakaris su striptizu Vilniuje, klube „Oldtaunas“

Gyvenate sostinėje ir norite suorganizuoti bičiuliui nepamirštamą bernvakarį? Ką gi, reikia surasti, kur švęsti. Dėmesį patraukia Rūdininkų gatvėje įsikūręs „Oldtaunas“.

Kas siūloma? Striptizas, steikas, erotiškas tekilos vakarėlis… Ir tai tik maža dalis pramogų. O visas derinys nepaliks abejingų.

Erotiška aplinka. Ar prie šio punkto dedam pliusą? Žinoma, juk bernvakaris – kone erotikos sinonimas!

Pozityvi atmosfera? Tinka!

Gurmaniški patiekalai? Taip, taip, taip!

Kaip jau supratote, pasilepinti galės kiekvienas vyras, tiek norintis pasižvalgyti į apnuogintus merginų kūnus, tiek pasimėgauti išskirtinio skonio patiekalais. Jei jūsų bičiulis ruošiasi tuoktis, „Oldtaunas“ gali būti puiki tarpinė stotelė tarp viengungiško ir santuokinio gyvenimo.

O jei jaunikis kuklus? Tai klausimas, verčiantis pasukti galvą. Tačiau kodėl bent vieną vakarą nepalikus to kuklumo už durų? O ir pirmoji naktis po vestuvių – ne koks kuklumo vakarėlis…

Klubas įsikūręs Vilniaus senamiestyje ir veikia nuo 1999-ųjų. Su humoro gaidele tariant, jau pilnametis. Patirtis įpareigoja, todėl ir šventės dalyviai, nusprendę pašėlti, neliks nusivylę. Net ir išrankiausi maisto vertintojai, net ir labiausiai merginų dėmesio trokštantys vyrai galės mėgautis maloniu vakaru. Tiesą sakant, ne tik maloniu, bet ir labai pikantišku vakaru.

Ieškote vietos Vilniuje, kur galėtumėte pavakaroti? Svajojate apie striptizą? Tuomet „Oldtaunas“ turėtų patikti. Tai staigmena jaunikiui? Patiks ir jam. O šokėjos išties talentingos…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *