Bernvakaris Vilniuje: dažasvydžio linksmybės

Bernvakaris – linksma ir išskirtina šventė. Tai proga, kai viengungystė keičiama į santuokinį gyvenimą. Tad ir paminėti šią dieną reikia tinkamai. Koks laisvalaikio praleidimo būdas pradžiugintų jaunikį bei jo draugus? Kur smagiai praleisti laiką sostinėje?

Apie vyrams skirtas pramogas rašo bernvakaris.net ir siūlo dažasvydžio pramogą 20 kilometrų nuo sostinės centro. Vilniuje gyvenantiems asmenims tai patrauklus pasiūlymas, o ir kainos nesikandžioja – vienam dalyviui nuo 14 su trupučiu iki 23 eurų (priklausomai nuo pasirenkamo šovinių kiekio). Reikalavimas – grupę turi sudaryti bent 8 žmonės.

Dažasvydis – ne tik įdomi, bet ir simboliška pramoga. Tai tarsi išsilakstymas prieš vedybinį gyvenimą, o ir šiaip toks laisvalaikis nestokoja įspūdžių. Kokie pliusai minimi? Akcentuojamas kaukių patogumas – jos nerasoja, todėl tinkamos intensyviam veiksmui. Taip pat užsimenama apie miške įrengtą specialią aikštelę – sukuriama efektinga atmosfera.

Netrūksta ir specialiųjų efektų. Dūmų granatos, sprogimai privers pasijusti tarsi karo zonoje. Taigi, dažasvydis bus išbandymas tiek jaunikiui, tiek jo komandai. Greitis, įvairūs manevrai, priedanga ir puolimas – visi šie veiksmai išbandomi natūraliai susiformavusiame lauke.

Jei norite naujų potyrių, jei ieškote kraują kaitinančios pramogos, jei svajojate apie smagų laisvalaikį, dažasvydis Vilniuje bus pats tas. Jei ieškote, kur pabuvoti su bičiuliais, atsakymas nesikeičia.

Vestuvės – romantiška, netgi lyriška šventė, todėl prieš ją visai nieko pašėlti dalyvaujant dažasvydžio mūšyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *