Boulingas bernvakario metu? Užskaitom!

Bernvakaris Vilniuje – neprasta idėja. Kodėl? Nes sostinėje gausu vietų, tinkamų švęsti. Vieni vyrai mąsto apie striptizo klubus, kiti linkę paplaukioti laivu Nerimi. Galbūt yra dar kokių minčių? Bernvakario programos dalimi gali tapti boulingas.

Viršuliškių g., 40-uoju numeriu pažymėtame pastate, laisvalaikį įdomiai praleis visi boulingo mėgėjai ir šiaip norintys atsipalaiduoti, pajusti azartą. Prie vieno takelio žaidžia iki 7 žmonių, o tai reiškia, kad pramoga puikiai tiks nedidelei kompanijai.

Privalumas – boulingo takeliai šiuolaikiški, aplinka jauki. Na, o pats žaidimas suteikia gerų emocijų ir kartu yra puiki galimybė pabendrauti. Vyriškas vakaras, sportinis interesas, linksmi pašnekesiai, laikas, kai nerūpi darbai, – ko trūksta iki tobulo bernvakario recepto?

Jei atrodo, kad ko trūksta, galima suderinti keletą pramogų. Viskas pagal poreikius. O kalbant apskritai boulingas  yra ne tik aktyvumo bei pokalbių derinys. Tai ir simbolis. Jaunikis taikliai išsirinko žmoną, tai taiklūs rutulio paleidimai takeliu gali reikšti tolesnę sėkmę. O draugų palaikymas prieš vestuves irgi svarbus.

Boulingas patiks ir nusiteikusiems azartiškai, ir mėgstantiems sportą, ir ieškantiems tokios pramogos, kuri būtų smagi bei turininga. O šalia įrengtas sporto baras – dar daugiau malonios atmosferos. Skanūs patiekalai ir, žinoma, dovanos jaunajam.

Ką padovanoti jaunajam? Ar boulingas bus tik dalis, ar sudarys visą šventę? Tokie ir panašūs klausimai skatina pamąstyti, bet pernelyg neapsunkina. O žaisdami boulingą atsipalaiduoja tiek jaunikis, tiek bičiuliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *