Solidus bernvakaris Vilniaus senamiestyje

Sostinės vyrai džiaugiasi – norint švęsti bernvakarį yra daugybė tam tinkamų vietų. Gali reikėti nemenkai pasukti galvą, kol pavyks pasirinkti, nes variantų ne du ir ne trys. O žinote, koks pasiūlymas būtų vertas dėmesio? Ogi pasibuvimas Vilniaus senamiestyje. Arba spontaniškas bernvakaris be išankstinio plano.

Vilniaus senamiestyje yra visko, ko reikia bernvakariui – solidi aplinka, barų, kur siūlomas skanus maistas. Tad verta nuspręsti, kokia apranga pasipuošti, ir leidžiamasi į senamiestį. Beje, pasipuošimas – kūrybinga užduotis. Galima pasirinkti solidžius drabužius neieškant konkrečios temos. Arba kaip tik pasidomėti, kokių apdarų yra parduotuvėse. Tuomet bernvakaris tampa teminis, o gatve žingsniuojantys baikeriai, roko žvaigždės ar bet kokių kitų profesijų (pomėgių) atstovai neabejotinai patraukia aplinkinių dėmesį.

Senoji miesto dalis tarsi įpareigoja būti tvarkingai apsirengusiems, pasitempusiems. Tad džentelmeniškas vakarėlis šioje aplinkoje atrodo tinkamas pasirinkimas. O prieš senamiestį galima pavažinėti po miestą limuzinu. Limuzinai metams bėgant labai išpopuliarėjo. Ir ne be reikalo, nes pasijuntama itin prabangiai, o nublizginta prabangi transporto priemonė nelieka nepastebėta.

Sakoma, kad genialumas slypi paprastume. Kartais ilgai galvojama, koks turėtų būti bernvakaris. Kartais ieškoma įmantrių idėjų. Visgi neprivaloma šokti aukščiau bambos ar stengti surengti grandiozinę šventę. Džentelmeniškas pasibuvimas – solidus vakaras, jaukus pašventimas prieš susituokiant.

Beje, panašios mintys sukasi mąstant ir apie kitus miestus – ar tai būtų Vilnius, ar Kaunas, senamiesčio atmosfera sukuria šventinę nuotaiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *